info@dolapoglukres.com

+90 332 325 01 33

Özel okul öncesi eğitim kurumu olan kreş ve anaokulumuz, 0-6 yaş grubuna hizmet vermektedir. Okulumuz Meram'ın havasının en temiz, trafiğinin en sakin olduğu bölgededir.

Mülkiyeti kendimize ait olan okulumuz 1800 metre kare bahçe içerisinde 700 metre kare kapalı alanıyla, ferah sınıflarıyla, uyku odasıyla, çocukların enerjisini atabileceği oyun odaları; bina içinde bulunan sinemasıyla, özellikle park alanı ve genişçe çim alanıyla çocuklarımızın bedensel ve ruhsal gelişimleri için ideal bir okuldur.

Mutfağımızda asla dondurulmuş ürün kullanılmamakta, taze ürünler pişirilmektedir. Yemek listemiz her ay başında web-sitemizde güncellenmektedir. Bulaşıklarımız sanayi tipi makinalarda 90 derecede yıkanmaktadır. Hijyene önem verilmektedir. Dört adet servis aracımız bulunmaktadır. Araçlarımız modelli, konforlu, emniyetli servis otobüsleridir ve kurumumuza aittir. Çocuklarımız servisten bahçe içerisinde indirilmekte ve servislere bahçe içerisinde bindirilmektedir. Araçlarımızda muhakkak şoför dışında görevli bir arkadaşımız bulunmaktadır.

Eğitim gruplarımız : 2 yaş, 3 yaş, 4 yaş, 5-6 yaş gruplarımız ayrı sınıflarda kendi seviyelerine yönelik eğitim alırlar. 2 yaş grubumuz oyun ağırlıklı grubumuzdur. Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına paralel bir eğitim anlayışıyla birlikte, okulumuzda manevi değerler eğitimi, ingilizce, müzik, drama ve satranç dersleri verilmektedir.

Amacımız, vatanına, milletine, örf ve adetlerine bağlı, anne-babasına büyüklerine hürmetli, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, toplum içerisinde nasıl hareket etmesi gerektiğini bilen, sevgi ve saygı dolu, özgüveni yüksek, mutlu bireyler yetiştirerek; ileride atılacağı sosyal ve eğitim-öğretim hayatına çocuğumuzu en güzel şekilde hazırlamaktır.

 

 

Yukarı Çık ^